PLEMENO A CHOV


Plemeno Aberdeen Angus se také vyznačuje kvalitním masem na šťavnaté steaky, silné vývary, roastbeefy, tataráky a další oblíbené pochoutky z hovězího masa. Do chuti masa se promítá nejen stáří zvířete, ale i kvalita krmiva, míra spokojenosti a také délka jeho volného pohybu venku pod širým nebem a na čerstvém vzduchu. Všechny tyto zásady ctíme, a proto se můžete spolehnout, že z rodinné ekofarmy Breze přistane na váš stůl vždy jen maso té nejvyšší kvality!
Abychom si maximální kvalitu masa BREZE pojistili opravdu ve všech ohledech, od roku 2019 máme na farmě k dispozici také vlastní minijjatka. Zde porážíme výhradně svá zvířata, jejichž maso se může pochlubit jen těmi nejlepšími chuťovými vlastnostmi. Díky vlastním jatkům se vyhneme nezádoucímu sresu u zvířata. Průběh celé porážky máme plně pod kontrolou. Porážka musí být rychlá a co nejvíce bezbolestná. Skot je porážen jednotlivě.
Při porážení dobytka z chovu Aberdeen Angus se spoléháme pouze na ty nejmodernější technologie a postupy, které nám umožňují co nejšetrnější a nejrychlejší usmrcení. Zvíře je do posledních okamžiků zcela klidné, nedochází k vyplavení stresových hormonů do svaloviny a tedy ani následnému negativnímu ovlivnění chuti, struktury či barvy masa.

Součástí našich jatek je také bourárna. Naporcované maso zraje suchou metodou ve speciálních chladících boxech po dobu 7-14 dní a následně dozrává na mokro ve vakuovém balení. Tento postup zajišťuje jeho jedinečnou šťavnatost, křehkost a lahodnost.


Certifikáty


Jsme hrdými držiteli certifikátu na bioprodukty kontrolní organizace KEZ

Máte zájem o plemenné býky, nebo jalovice z chovu plemene Aberdeen Angus z ekofarmy BREZE? Kontaktujte nás – rádi se s vámi potkáme u nás na farmě!CHOV PLEMENE ABERDEEN ANGUS na ekofarmě BREZE

KONTAKTUJTE NÁS

Farma BREZE a.s. - nabídka kvalitního masa z českých pastvin.

TELEFON PRODEJNY

+420 606 601 599

TELEFON

+420 702 233 660

ADRESA SÍDLA

Losiná 303, 332 04 Losiná u Plzně

EMAIL

firma@breze.cz

Prodejna - Losiná 303, 332 04 Losiná u Plzně


ekofarma Breze - provozovna Prunéřov 387

Copyright © 2021 Breze a.s.